O mnie

MOJA MISJA

Moją misją jest wspieranie w rozwoju, organizacji i osób indywidualnych, w realizacji celów i marzeń, zgodnie z maksymą „wszystko, czego potrzebujesz masz w sobie”. Inspiruję do działania, pomagam w identyfikowaniu mocnych stron i budowaniu szczęśliwego życia. Moja droga zawodowa od zawsze związane jest z ludźmi. Jestem ciekawa ludzi, inspirują mnie i dają energię do działania. Ludziom chcę dawać to, co we mnie najlepsze.

JAK PRACUJĘ

Wspieram w poszukiwaniu swojego zawodowego miejsca w życiu. Pomagam w budowaniu pewności siebie, odkrywaniu  talentów, funkcjonowaniu w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.

Podczas spotkań oraz w trakcie szkoleń tworzę bezpieczną atmosferę pełną życzliwości, otwartości, akceptacji i zaufania, która wspiera proces rozwoju.

Pracuję w duchu psychologii pozytywnej, bazując na talentach i mocnych stronach. Jestem wielbicielką idei Talentów Gallupa oraz komunikacji w oparciu o Porozumienie bez Przemocy. Dodatkowo bliska jest mi idea siostrzeństwa oraz wspierania i łączenia energii kobiet.

Prowadzę szkolenia i sesje indywidualne w języku polskim i angielskim.

MOJE DOŚWIADCZENIE

Przez ponad 15 lat pracowałam w biznesie, w obszarze  Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od kilku lat pracuję jako konsultant, trener i coach.  W tym czasie zrealizowałam ponad 300 godzin pracy coachingowej i coachingowo-doradczej, spędziłam blisko 1200 h na sali szkoleniowej i wspierałam w rozwoju blisko 40 firm. W swojej karierze zawodowej zrekrutowałam setki osób na niemal wszystkie poziomy stanowisk organizacji. Jestem twórczynią i współtwórczynią wielu narzędzi wspierających procesy zarządzania ludźmi.

MOJE PRZYGOTOWANIE: STUDIA, KURSY, CERTFIKATY

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych: „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” na Politechnice Gdańskiej i „Life Coaching” w Collegium Civitas. Ukończyłam kursy „Train the Trainer ” oraz „Train the Trainer II – zaawansowane techniki prowadzenia szkoleń z elementami coachingu grupowego” w ramach UO Uniwersytetu Warszawskiego, program szkoleniowy „Nowy Zawód Coach” zakończony certyfikacją VCC a także Kurs Doradcy Zawodowego P&M Management Group. Jestem certyfikowanym coachem mocnych stron Strengths Community. Jestem także certyfikowaną konsultantką narzędzia diagnostycznego Insightful Profiler (iP 121) – Profilowanie Osobowości Zawodowej oraz certyfikowanym praktykiem metody pracy z emocjami The Emotion Code ®- Kod emocji. Jestem też certyfikowaną joginką śmiechu. 🙂

Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i inspirować innych. Rozwój jest jedną z najważniejszych moich wartości. Dbam o to, by nieustannie poszerzać swoją wiedzę i pracować nad moimi umiejętnościami.

MOJE TALENTY WEDŁUG CLIFTON STRENGTHS

  1. Empatia
  2. Uczenie się
  3. Optymista
  4. Rozwijanie innych
  5. Czar
  6. Elastyczność
  7. Zgodność
  8. Maksymalista
  9. Komunikatywność
  10. Bliskość

JAK ŁADUJĘ BATERIE

W wolnym czasie ładuję akumulatory na łonie natury, fotografując i uprawiając sport. Jazda na rowerze, nartach, łyżwach, bieganie, joga i zumba to moje ulubione aktywności. Ważne miejsce w moim życiu zajmuje muzyka. W związku z tym w wolnych chwilach słucham muzyki, gram na fortepianie i na flecie. Uwielbiam także podróżować i odkrywać moje magiczne miejsca, które opisuję na blogu:

http://zachwytumoc.blogspot.com/

Zapraszam także na mój fanpage:

https://www.facebook.com/rozwijajswojeskrzydla

i na mój profil na LinkedIn:

https://www.linkedin.com/in/izabela-chojnacka-naskr%C4%99t-65b70a4/

OPINIE O MNIE

Opinie klientów coachingowych:

Iza jest osobą, z którą bardzo dobrze się współpracuje. Jest otwarta, kontaktowa i komunikatywna. W trakcie spotkań „daje wycisk”, zmusza do myślenia, zastanowienia się, co w konsekwencji motywuje do pracy. Praca z Izą pomogła mi uzmysłowić na co warto zużywać energię, pracę i czas, a co należy zostawić. Zainspirowała mnie do działania i realizowania własnych marzeń i dążeń. Wiele nauczyłam się od Izy. Przyjazna atmosfera, wiedza i doświadczenie, a przede wszystkim nastawienie na to by mnie wesprzeć były bezcenne i bardzo ważne dla mnie. Każde spotkanie wnosiło coś nowego i odkrywczego. Po każdym spotkaniu wychodziłam z „pracą domową” ale i satysfakcją. Śmiało mogę stwierdzić, że takiego coacha potrzebowałam.

Jola

„Spotkania coachingowe z Izą były pełne serdeczności i fachowego podejścia. Szłam na nie z radością i nadzieją na odkrywanie kolejnych obszarów w moich zawodowych rozterkach. Wiedzą coachingową prowadziła mnie do znalezienia odpowiedzi i rozwiązań. Wychodziłam z nich z nową wiedzą, wsparciem merytorycznym i zadaniami do wykonania. Ważne dla mnie były konkretne działania min. zapisanie celów i dat, otrzymywane „prace domowe”. Otrzymałam od Izy „skrzydła”, obym teraz umiała wznieść się na odpowiednią dla mnie wysokość i umiała ją utrzymać:) „

Agnieszka

„Szczerze polecam! Pierwsza rozmowa z Izą, to jak rozmowa z przyjaciółką po długiej przerwie. Poświęciła mi dużo swojego czasu i udzieliła konkretnych informacji. Ta jedna rozmowa z nią, pomogła mi skuteczniej prezentować siebie na rozmowach kwalifikacyjnych. Iza jest doświadczoną profesjonalistą z poczuciem humoru”

Ola

„Do Izy trafiłam już kilka lat temu. Co to mnie totalnie ujęło, to fakt, że Iza sama do mnie podeszła i powiedziała „mogę ci pomoc”. Nasze wspólne sesje trwały rok. Zrobiłyśmy w tym czasie kawał roboty, a ja wyniosłam z tych spotkań bardzo dużo. Iza mocno koncentruje się na tym czego potrzebuje druga strona. To niezapomniany coach, a owoce są widoczne w mojej codziennej pracy.”

Aga

„Iza to doskonały coach i mentor. Uważnie słucha, pomagając wydobyć na zewnątrz kryjące się zasoby. Kiedy istnieje taka potrzeba, dzieli się swoim bogatym doświadczeniem życiowym i zawodowym oraz wiedzą. Sesja z nią to duża dawka wsparcia, zrozumienia, motywacji do działania i ocean życzliwości.”

Kasia

Opinie uczestników szkoleń: 

„Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w doskonałym szkoleniu. Pani trener Iza to wielkie doświadczenie, wspaniały kontakt z uczestnikami, umiejętność dzielenia się wiedzą, czyli pełny profesjonalizm.”

„Podczas szkolenia najbardziej podobała mi się atmosfera, praca w grupach, prowadzenie szkolenia i profesjonalne podejście szkolącego.”

„Pełen profesjonalizm w posiadanej wiedzy i jej przekazie. Idealna atmosfera. Trener, mentor i coach w jednej osobie”

„Mam większą świadomość na temat komunikacji międzyludzkiej, myślę że łatwiej będę się komunikował z różnymi typami osobowości.”

Świetnie przygotowane szkolenie pod względem merytorycznym, super prowadząca 🙂

„Prowadzący prowadził szkolenie kalorycznie, bardzo mi się podobało. Polecam szkolenie i prowadzącego. Myślę, że zdobyłam więcej wiedzy i doświadczeń.”

„Najbardziej podobała mi się postawa trenera oraz to, że mogliśmy o wszystkim dyskutować wyrażać swoje opinie i zdanie.”

„Pełen profesjonalizm i duża widza merytoryczna.”

„Bardzo sympatyczna pani trener, dużo pozytywnej energii :)”

„Warsztat poprowadzony był profesjonalnie, zawierał merytoryczną wiedzę oraz dał możliwość trenowania nabytych umiejętności.”

„Etuzjastyczna, pozytywna trenerka, ogromne doświadczenie, potrafi dzielić się wiedzą”