Kod emocji

” Kod emocji niesie dogłębne zrozumienie samego siebie, pokazując, że każdy, kto naprawdę pragnie wyzwolić się i wznieść ponad ograniczenia przeszłości, może wkroczyć na ścieżkę osobistego rozwoju, poszerzyć własne horyzonty i poprawić jakość życia”

Tony Robbins

Jestem certyfikowanym praktykiem Kodu emocji. Jest to nowatorska metoda stworzona przez doktora Bradley’a Nelsona. Dzięki niej w prosty, bezinwazyjny sposób, podczas bezpośredniego spotkania lub sesji on-line uwalniam Klientów od zablokowanych w ciele emocji . Pozbycie się zablokowanych emocji poprawia jakość życia, wspiera w pozbywaniu się dolegliwości i realizowaniu życiowych celów.

Przykładowe sytuacje, które mogą spowodować zablokowanie emocji w ciele: nieuzewnętrznianie emocji, sytuacje stresowe w życiu prywatnym i zawodowym, choroba, utrata bliskiej osoby, problemy w związku, doświadczenie porzucenia, uraz fizyczny, trudności finansowe.

Wybrane dolegliwości, których przyczyną mogą być zablokowane emocje: alergie, ataki paniki, bezpłodność, bezsenność, depresja, problemy z tarczycą, fibromialgia, migrena, lęki nocne, problemy z zatokami, uzależnienia, zespół jelita drażliwego, zaburzenia lękowe, zaburzenia odżywiania, chroniczne zmęczenie, dolegliwości bólowe różnego pochodzenia.

Cena sesji uwalniania emocji: 250 zł