O mnie

Moją misją jest wspieranie w rozwoju, organizacji i osób indywidualnych, w realizacji celów i marzeń, zgodnie z maksymą „wszystko, czego potrzebujesz masz w sobie”. Moje życie zawodowe od zawsze związane jest z ludźmi. Jestem ciekawa ludzi, inspirują mnie i dają energię do działania. Ludziom chcę dawać to, co we mnie najlepsze.

Podczas spotkań indywidualnych oraz w trakcie szkoleń tworzę bezpieczną atmosferę pełną życzliwości, otwartości, akceptacji i zaufania, która wspiera proces rozwoju.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

Przez ponad 20 lat pracowałam w biznesie, w obszarze  Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od kilku lat pracuję jako konsultant, trener i coach.  W tym czasie zrealizowałam ponad 300 godzin pracy coachingowej i coachingowo-doradczej, spędziłam blisko 1200 h na sali szkoleniowej i wspierałam w rozwoju blisko 40 firm. W swojej karierze zawodowej zrekrutowałam setki osób na niemal wszystkie poziomy stanowisk organizacji. Jestem twórczynią i współtwórczynią wielu narzędzi wspierających procesy zarządzania ludźmi. Wielokrotnie wspierałam pracowników w procesie outplacementu i poszukiwania swojego zawodowego miejsca w życiu.

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych: „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” na Politechnice Gdańskiej i „Life Coaching” w Collegium Civitas. Ukończyłam kursy „Train the Trainer ” oraz „Train the Trainer II – zaawansowane techniki prowadzenia szkoleń z elementami coachingu grupowego” w ramach UO Uniwersytetu Warszawskiego a także Kurs Doradcy Zawodoweg P&M Management Group.

W wolnym czasie ładuję akumulatory na łonie natury, fotografując i uprawiając sport. Jazda na rowerze, nartach, łyżwach, bieganie, joga i zumba to moje ulubione aktywności. Ważne miejsce w moim życiu zajmuje muzyka. W wolnych chwilach gram na fortepianie i na flecie. Uwielbiam podróżować i odkrywać moje magiczne miejsca, które opisuję na blogu:

http://zachwytumoc.blogspot.com/