O mnie

Moją misją jest wspieranie w rozwoju, organizacji i osób indywidualnych, w realizacji celów i marzeń, zgodnie z maksymą „wszystko, czego potrzebujesz masz w sobie”. Moje życie zawodowe od zawsze związane jest z ludźmi. Jestem ciekawa ludzi, inspirują mnie i dają energię do działania. Ludziom chcę dawać to, co we mnie najlepsze.

Podczas spotkań oraz w trakcie szkoleń tworzę bezpieczną atmosferę pełną życzliwości, otwartości, akceptacji i zaufania, która wspiera proces rozwoju.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

Przez ponad 20 lat pracowałam w biznesie, w obszarze  Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od kilku lat pracuję jako konsultant, trener i coach.  W tym czasie zrealizowałam ponad 300 godzin pracy coachingowej i coachingowo-doradczej, spędziłam blisko 1200 h na sali szkoleniowej i wspierałam w rozwoju blisko 40 firm. W swojej karierze zawodowej zrekrutowałam setki osób na niemal wszystkie poziomy stanowisk organizacji. Jestem twórczynią i współtwórczynią wielu narzędzi wspierających procesy zarządzania ludźmi. Wielokrotnie wspierałam pracowników w procesie outplacementu i poszukiwania swojego zawodowego miejsca w życiu.

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych: „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” na Politechnice Gdańskiej i „Life Coaching” w Collegium Civitas. Ukończyłam kursy „Train the Trainer ” oraz „Train the Trainer II – zaawansowane techniki prowadzenia szkoleń z elementami coachingu grupowego” w ramach UO Uniwersytetu Warszawskiego, program szkoleniowy „Nowy Zawód Coach” zakończony certyfikacją VCC a także Kurs Doradcy Zawodowego P&M Management Group. Jestem certyfikowaną konsultantką narzędzia diagnostycznego Insightful Profiler (iP 121) – Profilowanie Osobowości Zawodowej.

Pracuję w duchu psychologii pozytywnej, bazując na talentach i mocnych stronach. Jestem wielbicielką idei Talentów Gallupa oraz komunikacji w oparciu o Porozumienie bez Przemocy. Bliska jest mi idea siostrzeństwa oraz wspierania i łączenia energii kobiet.

Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i inspirować innych. Rozwój jest jedną z najważniejszych moich wartości. Dbam o to, by nieustannie poszerzać swoją wiedzę i pracować nad moimi umiejętnościami. Aktualnie jestem w trakcie procesu certyfikacji w programie „The Emotion Code ®”. Kod emocji to nowatorska i jednocześnie bardzo prosta i skuteczna metoda uwalniania zablokowanych emocji, stworzona przez doktora Bradley’a Nelsona.

W wolnym czasie ładuję akumulatory na łonie natury, fotografując i uprawiając sport. Jazda na rowerze, nartach, łyżwach, bieganie, joga i zumba to moje ulubione aktywności. Ważne miejsce w moim życiu zajmuje muzyka. W wolnych chwilach gram na fortepianie i na flecie. Uwielbiam podróżować i odkrywać moje magiczne miejsca, które opisuję na blogu:

http://zachwytumoc.blogspot.com/

Zapraszam także na mój fanpage:

https://www.facebook.com/rozwijajswojeskrzydla

Mój profil na LinkedIn:

https://www.linkedin.com/in/izabela-chojnacka-naskr%C4%99t-65b70a4/