O mnie

MOJA MISJA

Moją misją jest wspieranie w rozwoju, organizacji i osób indywidualnych, w realizacji celów i marzeń, zgodnie z maksymą „wszystko, czego potrzebujesz masz w sobie”. Dlatego moje życie zawodowe od zawsze związane jest z ludźmi. Jestem ciekawa ludzi, inspirują mnie i dają energię do działania. Ludziom chcę dawać to, co we mnie najlepsze.

JAK PRACUJĘ

Wspieram w poszukiwaniu swojego zawodowego miejsca w życiu. Pomagam w budowaniu pewności siebie, odkrywaniu  talentów, funkcjonowaniu w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.

Podczas spotkań oraz w trakcie szkoleń tworzę bezpieczną atmosferę pełną życzliwości, otwartości, akceptacji i zaufania, która wspiera proces rozwoju.

Pracuję w duchu psychologii pozytywnej, bazując na talentach i mocnych stronach. Jestem wielbicielką idei Talentów Gallupa oraz komunikacji w oparciu o Porozumienie bez Przemocy. Dodatkowo bliska jest mi idea siostrzeństwa oraz wspierania i łączenia energii kobiet.

Prowadzę szkolenia i sesje indywidualne w języku polskim i angielskim.

MOJE DOŚWIADCZENIE

Przez ponad 20 lat pracowałam w biznesie, w obszarze  Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od kilku lat pracuję jako konsultant, trener i coach.  W tym czasie zrealizowałam ponad 300 godzin pracy coachingowej i coachingowo-doradczej, spędziłam blisko 1200 h na sali szkoleniowej i wspierałam w rozwoju blisko 40 firm. W swojej karierze zawodowej zrekrutowałam setki osób na niemal wszystkie poziomy stanowisk organizacji. Jestem twórczynią i współtwórczynią wielu narzędzi wspierających procesy zarządzania ludźmi.

MOJE PRZYGOTOWANIE: STUDIA, KURSY, CERTFIKATY

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych: „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” na Politechnice Gdańskiej i „Life Coaching” w Collegium Civitas. Ukończyłam kursy „Train the Trainer ” oraz „Train the Trainer II – zaawansowane techniki prowadzenia szkoleń z elementami coachingu grupowego” w ramach UO Uniwersytetu Warszawskiego, program szkoleniowy „Nowy Zawód Coach” zakończony certyfikacją VCC a także Kurs Doradcy Zawodowego P&M Management Group. Jestem certyfikowaną konsultantką narzędzia diagnostycznego Insightful Profiler (iP 121) – Profilowanie Osobowości Zawodowej oraz certyfikowanym praktykiem metody pracy z emocjami The Emotion Code ®-Kod emocji.

Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i inspirować innych. Rozwój jest jedną z najważniejszych moich wartości. Dbam o to, by nieustannie poszerzać swoją wiedzę i pracować nad moimi umiejętnościami.

JAK ŁADUJĘ BATERIE

W wolnym czasie ładuję akumulatory na łonie natury, fotografując i uprawiając sport. Jazda na rowerze, nartach, łyżwach, bieganie, joga i zumba to moje ulubione aktywności. Ważne miejsce w moim życiu zajmuje muzyka. W związku z tym w wolnych chwilach słucham muzyki, gram na fortepianie i na flecie. Uwielbiam także podróżować i odkrywać moje magiczne miejsca, które opisuję na blogu:

http://zachwytumoc.blogspot.com/

Zapraszam także na mój fanpage:

https://www.facebook.com/rozwijajswojeskrzydla

i na mój profil na LinkedIn:

https://www.linkedin.com/in/izabela-chojnacka-naskr%C4%99t-65b70a4/

OPINIE O MNIE

Opinie klientów coachingowych:

Iza jest osobą, z którą bardzo dobrze się współpracuje. Jest otwarta, kontaktowa i komunikatywna. W trakcie spotkań „daje wycisk”, zmusza do myślenia, zastanowienia się, co w konsekwencji motywuje do pracy. Praca z Izą pomogła mi uzmysłowić na co warto zużywać energię, pracę i czas, a co należy zostawić. Zainspirowała mnie do działania i realizowania własnych marzeń i dążeń. Wiele nauczyłam się od Izy. Przyjazna atmosfera, wiedza i doświadczenie, a przede wszystkim nastawienie na to by mnie wesprzeć były bezcenne i bardzo ważne dla mnie. Każde spotkanie wnosiło coś nowego i odkrywczego. Po każdym spotkaniu wychodziłam z „pracą domową” ale i satysfakcją. Śmiało mogę stwierdzić, że takiego coacha potrzebowałam.

Jola

„Spotkania coachingowe z Izą były pełne serdeczności i fachowego podejścia. Szłam na nie z radością i nadzieją na odkrywanie kolejnych obszarów w moich zawodowych rozterkach. Wiedzą coachingową prowadziła mnie do znalezienia odpowiedzi i rozwiązań. Wychodziłam z nich z nową wiedzą, wsparciem merytorycznym i zadaniami do wykonania. Ważne dla mnie były konkretne działania min. zapisanie celów i dat, otrzymywane „prace domowe”. Otrzymałam od Izy „skrzydła”, obym teraz umiała wznieść się na odpowiednią dla mnie wysokość i umiała ją utrzymać:) „

Agnieszka

„Szczerze polecam! Pierwsza rozmowa z Izą, to jak rozmowa z przyjaciółką po długiej przerwie. Poświęciła mi dużo swojego czasu i udzieliła konkretnych informacji. Ta jedna rozmowa z nią, pomogła mi skuteczniej prezentować siebie na rozmowach kwalifikacyjnych. Iza jest doświadczoną profesjonalistą z poczuciem humoru”

Ola

„Do Izy trafiłam już kilka lat temu. Co to mnie totalnie ujęło, to fakt, że Iza sama do mnie podeszła i powiedziała „mogę ci pomoc”. Nasze wspólne sesje trwały rok. Zrobiłyśmy w tym czasie kawał roboty, a ja wyniosłam z tych spotkań bardzo dużo. Iza mocno koncentruje się na tym czego potrzebuje druga strona. To niezapomniany coach, a owoce są widoczne w mojej codziennej pracy.”

Aga

„Iza to doskonały coach i mentor. Uważnie słucha, pomagając wydobyć na zewnątrz kryjące się zasoby. Kiedy istnieje taka potrzeba, dzieli się swoim bogatym doświadczeniem życiowym i zawodowym oraz wiedzą. Sesja z nią to duża dawka wsparcia, zrozumienia, motywacji do działania i ocean życzliwości.”

Kasia

Opinie uczestników szkoleń: 

„Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w doskonałym szkoleniu. Pani trener Iza to wielkie doświadczenie, wspaniały kontakt z uczestnikami, umiejętność dzielenia się wiedzą, czyli pełny profesjonalizm.”

„Podczas szkolenia najbardziej podobała mi się atmosfera, praca w grupach, prowadzenie szkolenia i profesjonalne podejście szkolącego.”

„Pełen profesjonalizm w posiadanej wiedzy i jej przekazie. Idealna atmosfera. Trener, mentor i coach w jednej osobie”

„Mam większą świadomość na temat komunikacji międzyludzkiej, myślę że łatwiej będę się komunikował z różnymi typami osobowości.”

„Prowadzący prowadził szkolenie kalorycznie, bardzo mi się podobało. Polecam szkolenie i prowadzącego. Myślę, że zdobyłam więcej wiedzy i doświadczeń.”

„Najbardziej podobała mi się postawa trenera oraz to, że mogliśmy o wszystkim dyskutować wyrażać swoje opinie i zdanie.”

„Pełen profesjonalizm i duża widza merytoryczna.”

„Bardzo sympatyczna pani trener, dużo pozytywnej energii :)”

„Warsztat poprowadzony był profesjonalnie, zawierał merytoryczną wiedzę oraz dał możliwość trenowania nabytych umiejętności.”